Vienos aktorės spektaklis „Gyvenimas kaip graži kelionė“

Plakatas

GYVENIMAS KAIP GRAŽI KELIONĖ

Gyvenimas, kaip...2

Vienos aktorės spektaklis

Romantiškos ir ironiškos, šmaikščios ir lyriškos istorijos

Teatrologė Vitalija Truskauskaitė apie spektaklį:

,,Pastarųjų metų aktorės Virginijos Kochanskytės sukurtose programose ypatingas dėmesys  skiriamas  betarpiškam atlikėjų ir publikos bendravimui. Pati aktorė  yra pasakiusi: „Iš  žiūrovų po šio spektaklio esu sulaukusi  žinučių, kad keičia gyvenimą, skrenda į Paryžių ar kitą savo jaunystės svajonių miestą, kad ryžtąsi padaryti tai, apie ką slapta jau seniai svajojo. Mane tai džiugina. Siekiu, kad atėję į susitikimą su manimi, žmonės, visų pirma, apsvaigtų nuo emocijų srauto, o jam pasibaigus – norėtų gyventi gražiau... Bent tą vakarą…“

,,GYVENIMAS KAIP GRAŽI KELIONĖ”- tai unikali programa: teatralizuota, žaisminga, ilgesinga, romantiška, šmaikšti, dialogiška, pilna gyvenimo išminties ir taiklių pastebėjimų… Aktorė  žiūrovus įtaigoja pasinerti ne tik į kuriamo personažo gyvenimo kelionės peripetijas, bet drauge pergyventi ir savo asmeninius gyvenimo patyrimus. Tai jaudinantis susitikimas su pačiu savimi, kuriame netrūksta juoko, ašarų, nuskaidrėjimo.

Tokiame amplua aktorės dar nematėmė! Tiesą sakant,  tokio žanro propaguotojų mūsuose nedaug ir tėra… Na, nebent vienas kitas  humoristas išdrįsta  vienas okupuoti publikos dėmesį visam vakarui…“

Scenarijus ir režisūrinis sprendimas – V. Kochanskytė

Trukmė 1.30 val.