Teatralizuotas edukacinis renginys „Knygnešių keliais – 2018“

Minint Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dieną, Pagėgių savivaldybės Martyno Jankaus muziejus kviečia į tradiciniu tapusį teatralizuotą  edukacinį renginį  Knygnešių keliais – 2018. Šiame renginyje dalyvaus Pagėgių savivaldybės ir aplinkinių  rajonų bendrojo ugdymo mokyklų komandos. Dalyviai turės unikalią galimybę patirti tikrus knygnešių išgyvenimus: gabenti lietuvišką spaudą slapstantis nuo juos persekiojančių žandarų, iškęsti žeminančias apklausas ir kratas, įkalinimo ir kelionės į katorgą sunkumus. Džiaugiamės, kad ir šių metų renginys neapsieis be svarios kolegų pagalbos. VSAT Pagėgių rinktinės Bardinų užkarda, Mažosios Lietuvos Jurbarko krašto kultūros centras, Smalininkų jaunimo studija MLZ, Rambyno regioninis parkas, Tauragės kultūros centro ansamblis Jūrupė, VšĮ Pagėgių krašto turizmo informacijos centras, Šilutės Hugo Šojaus muziejus, Lumpėnų seniūnija – visi renginyje atliks svarbias užduotis ir padarys viską, kad šis renginys dalyviams paliktų neišdildomą įspūdį.