Išnykęs ir dingstantis paveldas: Mažosios Lietuvos bažnyčios

Pagėgių savivaldybės Martyno Jankaus muziejus 2019 m. rugsėjo 28 dieną, pristatydamas projektą ,,Išnykęs ir dingstantis paveldas: Mažosios Lietuvos bažnyčios”, kviečia į ekskursiją autobusu. Kartu su paveldo architektu Aurimu Širviu aplankysime išnykusias ir išlikusias Mažosios Lietuvos evangelikų liuteronų bažnyčias, susipažinsime su jų istorija ir bendruomenių nariais. Kelionę baigsime Martyno Jankaus muziejuje, Bitėnuose, kilnojamosios parodos ir filmo ,,Išlikusios Mažosios Lietuvos evangelikų liuteronų bažnyčios” peržiūra ir pavakarių kafija.

Renkamės 11 valandą Pagėgių autobusų stotyje.

Vietų skaičius ribotas, būtina išankstinė registracija telefonu 8 441 42736, 8 656 15021

Bažnyčių lankymo laikas

11.00 val          – Pagėgių autobusų stotis

11.30-12.00    – Žukų evangelikų liuteronų bažnyčia

12.20-13.00   – Piktupėnų evangelikų liuteronų bažnyčios vieta

13.15-13.45    – Pagėgių evangelikų liuteronų bažnyčia

14.15-15.00   – Katyčių evangelikų liuteronų bažnyčia

15.30-16.00  – Plaškių evangelikų liuteronų bažnyčia

16.30-17.30  – Bitėnai, Martyno Jankaus muziejus

18.00             – Grįžimas į Pagėgių autobusų stotį

Renginio organizatorius

Pagėgių savivaldybės Martyno Jankaus muziejus

Projekto rėmėjai

Lietuvos kultūros taryba

Pagėgių savivaldybės administracija

Projekto partneriai

Lietuvos Evangelikų Liuteronų Vyskupas, Mažosios Lietuvos Fondas ir Draugija Ziono Lietuvių liuteronų bažnyčia (Čikaga), Jurbarko evangelikų liuteronų parapija, Asociacija „Pagėgių bendruomenė“, Piktupėnų kaimo bendruomenė, Vilkyškių bendruomenė, Stoniškių bendruomenė, Natkiškių kaimo bendruomenė, Žukų kaimo bendruomenė, Plaškių kaimo bendruomenė, Asociacija Lauksargių kaimo bendruomenė „Lauksargiškiai“, Viešvilės bendruomenės centras „Skalvija“, Smalininkų bendruomenės centras, Asociacija „Katyčių bendruomenė“, Pagėgių savivaldybės Vydūno viešoji biblioteka, Pagėgių savivaldybės administracijos Pagėgių seniūnija, Pagėgių savivaldybės administracijos Lumpėnų seniūnija.