Pirmosios pasaulio pagėgiškių sueituvės

Mielas Žmogau, širdyje išlikęs pagėgiškiu!

Pasiilgusių kraštiečių vardu į Jūsų namus ir širdį beldžiamės mes – Pagėgių krašto kultūrininkai, su ypatingu reikalu – šiemet planuojame sušaukti Pasaulio pagėgiškių sueituves.

Nesvarbu kur gyveni, buvęs pagėgiški – Tauragėje ar Paryžiuje, Plungėje, Vilniuje ar Čikagoje – esi laukiamas smagiam pabendravimui, pasidalijimui prisiminimais, mintimis ar idėjomis.

Net neabejojame, kad bet kur pasaulyje gyvenantis pagėgiškis žino ypatingą vietą – Rambyno kalną – atsimena puikias šventes ant to kalno ir puoselėja gražius prisiminimus. Galbūt teko girdėti, kad gražiosios, dar filosofo Vydūno ir Mažosios Lietuvos patriarcho Martyno Jankaus pradėtos Rambyno šventės tradicijos šiandien išsiplėtojo į puikų keleto dienų renginį su koncertais, konferencijomis, meno kūrinių parodomis, Lietuvos žolininkų asociacijos veiklomis, Lietuvos Vydūno draugijos iniciatyvomis prieš šventę ir Joninių tradicijų elementais – prakalbomis, šventosios ugnies įžiebimu, chorų festivaliu, vainikėlių plukdymu Nemuno upe, vidurnakčio laužu ir naktišokiais – šventės dieną. Šiemet Joninėms ant Rambyno kalno 140 metų.

Mielieji Pagėgių krašto žmonės, esate nuoširdžiai kviečiami į Pirmąsias Pasaulio Pagėgiškių Sueituves, kurios įvyks birželio 23 dieną netoli Rambyno – ypatingai jaukioje vietoje – Martyno Jankaus muziejaus paveikslų sode.

Visiems atsiliepusiems suteiksime visokeriopą informaciją ir apie Pagėgių kraštą, ir apie būsimą šventę – taip pat.

Labai prašom platinti šią žinią savo turimais kontaktais, labai prašom paskambinti ir pasisakyti, kad atvykstate. O jei nepavyksta atvykti vis tiek duokite žinią, kad žinotume, kad kažkur turime savą – pagėgiškį, kuris nepamiršo savo šaknų.

Laukiame Jūsų laiškų elektroninio pašto adresais: kulturaingrida@gmail.com;  i.joksiene@pagegiai.lt;    m.ausraite@pagegiai.lt  ir skambučių telefonais – +370 65020505 ir +370 65174076, laukiame Jūsų minčių, įžvalgų, idėjų ir tikimės smagios bendrystės.

Atsiliepk pagėgiški kad ir kur bebūtum – esi labai laukiamas!