Švęskime Velykas kartu!

Muziejus kviečia švęsti Velykas kartu ir sukurti savo Margučių medį

Pagėgių savivaldybės Martyno Jankaus muziejus, ruošdamasis gražiausiai pavasario šventei —
Šv. Velykoms, kviečia mūsų krašto bendruomenes dalyvauti naujoje iniciatyvoje. Siekdami suburti Pagėgių krašte esančių įstaigų, organizacijų, bendruomenių kolektyvus, norėdami į bendras visuomenines veiklas įtraukti jaunimą, senjorus bei specialių poreikių turinčius asmenis,
2022 m. balandžio 11-16 dienomis visus kviečiame į Bitėnus. Mažosios Lietuvos paveikslų sode pasirinkę Jums patinkančią rojaus obelaitę, Jūs su kolektyvu ar artimaisiais turėsite galimybę ją papuošti pačių įvairiomis technikomis išmargintais  margučiais. Kiekvieno Margučių medžio autorystė bus pažymėta lentele, o grožėtis Margučių medžiais kviesime iki Atvelykio, balandžio 24-osios dienos.
Kol Jūs puošite savo Velykų medį, mes ant laužo jums išvirsime skanios arbatos, o medumi prie arbatos Jus vaišins Pagėgių krašto bitininkų draugija.
Dalyvauti kviečiame ne tik įstaigas bei organizacijas, bet ir šeimas bei pavienius asmenis.

 Organizatorius: Pagėgių savivaldybės Martyno Jankaus muziejus

Renginio metu privaloma laikytis visų LR Vyriausybės nustatytų sveikatos saugos taisyklių ir rekomendacijų. Renginio metu bus fotografuojama ir filmuojama. Dalyvaudami renginyje jūs sutinkate, kad nuotraukos ir vaizdo įrašai gali būti naudojami renginio viešinimui socialiniuose tinkluose, internetinėse svetainėse ir spaudoje.