LRT televizijos laida „Ryto suktinis“ su prof. Domu Kaunu

Jau šį sekmadienį, kovo 5 d. kviečiame visus per LRT TELEVIZIJĄ, žiūrėti laidą „Ryto suktinis“. Laidoje bus rodomas Mažosios Lietuvos tyrinėtojas knygotyrininkas, „Pagėgių garbės pilietis“ profesorius Domas Kaunas. Laidoje sudėta tai, kam profesorius paskyrė visą gyvenimą – Mažosios Lietuvos veidai ir vaizdai, pasakojimas apie šio nuostabaus krašto gyvenseną. Ateinančio sekmadienio „Ryto suktinis“ bus kupinas atradimų, nustebimų ir tikros autentiškos pajautos, paėmus į rankas XVI – XVII a. giesmynus, biblijas.

Ir jau visai netrukus profesorius Domas Kaunas atvirai papasakos, kodėl vedė savo studentę ir kodėl trys sūnūs neina tėvo keliu.

Primename, kad 2015 metais profesoriui Domui Kaunui buvo įteiktas Pagėgių savivaldybės  „Pagėgių garbės piliečio“ apdovanojimas už Mažosios Lietuvos, o kartu ir Pagėgių krašto klestėjimo garsinimo , įprasminimo veiklą, už nuolatinę kultūrinę ambasadorystę. Domas Kaunas – Pagėgių savivaldybės Martyno Jankaus muziejaus įkūrimo iniciatorius, įkūrėjas ir ilgametis globėjas. Martyno Jankaus perlaidojimo organizatorius, daugelio reikšmingų iniciatyvų Pagėgių krašte autorius. Profesorius geranoriškai atsiliepia į Pagėgių krašto žmonių kvietimus dalyvauti konferencijose, knygų pristatymuose, įvairiuose kultūriniuose renginiuose.

Informaciją pateikė Pagėgių savivaldybės Martyno Jankaus muziejus